Láska cez internet.

30.08.2014 17:57

Súčasná móda čoraz viac ponúka možnosti ako sa zoznámiť cez internet. Portálov je mnoho, ale ktorý je seriózny? Asi každý z nás už mal dilemu z lásky. Pocit samoty sa nikomu nevypláca a to platí aj v tomto prípade. Pohľady do neznáma, preplakané noci, samota, výčitky svedomia a hľadanie zmyslu života zažil, alebo zažije každý z nás.

 

Strach zo samoty nás donúti vyhľadávať zoznamovacie portály. Písanie aj o nesmrteľnosti chrústa,  prezradené tajomstvá, nekončiace nočné debaty nás donútia  k zamysleniu. „Možno je naozaj na druhej strane osoba, ktorá môže byť moja stratená polovica. Možno som naozaj aj takto cez internet našla človeka, s ktorým môžem prežiť lásku na celý život“.

 

Ako postupovať?

1.V prvom rade buď férová, ukáž mu fotku celej tvojej postavy ( žiaden fotoshop). Ak budeš neférová môže Ti to priniesť veľkú bolesť a sklamanie z ľudí. Ak sa mu nepáči tvoja foto, tvoj výzor a osobnosť, tak prečo by si s ním mala strácať čas ?

2. Informácie o sebe príliš neskresľuj. Niečo môžeš skrášliť, ale nepreháňaj. Samozrejme to nie je myslené tak, že mu napíšeš celú tvoju adresu a heslo tvojho bankového účtu.

3. Nezaľúb sa hneď! Facka od života a realita Ťa prebudí. Ber to s rezervou. Možno je to ten pravý, ale možno je to úplný opak tvojho vysnívaného princa.

 

Čo robiť ak sme si dohodli rande a stretneme sa naživo?

V prvom rade buď sama sebou. Nechystaj si žiadne témy ani rozhovory dopredu. Samozrejme tie najsexi šaty v tvojom šatníku môžeš vyvetrať. 

Buď krásna, prirodzená, ale neprístupná!

Určite sa stretni na mieste kde to veľmi dobre poznáš! Ty si žena, urči si čas a miesto (najlepšie tam kde je najviac ľudí.) V žiadnom prípade nesadaj hneď do auta, cestu domov zvládneš aj pešo!

Určite sa niekomu zdôver s tvojím tajným ctiteľom. Ak nie rodičom tak najlepšej kamarátke, sestre, bratovi.

Moderná žena Ti radí sa stretnúť s tvojím tajným ctiteľom. Možno je to naozaj životná príležitosť, ktorá Ti zmení život. V súčasnosti sme žiaľ odkázaní na nedostatok času .Pri prvom stretnutí si s pánom záhadným nepredstavuj rodinu, neplánuj vaše deti.Stretko cez internet je určité riziko, tak nemaj príliš ružové okuliare. Počítaj s tým, že to môže skončiť katastrofálne, ale nech to tvoj pohľad na lásku neovplyvní. Láska nikdy nezraní. Zraní len výber nesprávnej osoby. A  predsa ani kamaráť nazvyš nie je na zahodenie. Jednoducho celé rande naslepo ber s nadhľadom. 

Ak Ti aj padnú slzičky z nepodareného rande naslepo, nevzdávaj sa. Len si verila viac tvojím snom ako realite.

 

Máš rande naslepo. Samozrejme chceš zaujať, si predsa žena, ktorá ma vkus a zmysel pre módu. Ake šaty by si si vybrala? Rande sa koná v mesiaci august. Napíšte nám či ste sa už stretli cez internet a ako to dopadlo? :-) 

 

 

autor: Iwelline 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !