Boh nikdy nestratí vieru v človeka!

26.08.2014 13:19

Len dieťa dokáže zmeniť tento svet!

 

Niekde som čítala, že ak sa „narodí novorodenec,  znamená to, že  Boh ešte verí  v nádej tohto sveta“. Neviem presne ako znela presná veta, ale zamyslela som sa. Myšlienka tejto jednoduchej vety bola taká nádherná a zmyselná! Niekedy človek môže veľa narozprávať a nikdy nezaujme. Iný človek povie jednu vetu a druhá osoba si vytvorí vlastnú mienku a zamyslí sa aj na dlhé hodiny.

Neexistuje na svete nič krajšie ako je nový život. 

Ak sa narodí dieťa rodí sa nová nadej, túžba, láska, nevinnosť. Veď kto sa už môže  zlomyselne pohnevať na dieťa? Na tak nevinné stvorenie, ktoré ešte nikdy neublížilo nikomu. Ktoré lásku nevidelo, ale cíti ju. Ktoré môže zmeniť myslenie  a život dospelých ľudí a dokáže ich úprimne rozosmiať.Dokáže im nájsť šťastie v živote.

Deti sú najkrajšie stvorenia. 

Ak sa nedokážeš pozrieť do zrkadla, lebo vidíš len svoje nedostatky spomeň si, že raz si sa mala rada. Neriešila si, že či máš správnu farbu rúžu, neriešila si, že máš nejaké kilá naviac. Cítila si lásku svojej mamičky a bezpečnosť  tvojich blízkych.  Bola si veľmi šťastná. Pozerala si na svet detskými, jednoduchými očami, ktoré máš stále v sebe.  

Skús ich nájsť a budeš v živote šťastnejšia. Ver mi!

 

Ideš na krstiny. Budeš krstná mama krásnej, usmievavej  Simonky. Simonka Ťa má rada a ešte sa s Tebou ani nerozprávala :-) Ktoré šaty si na krst vezmeš? 

 

 

autor: Iwelline 

 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !