Čaro septembra je tu!

17.09.2014 14:20

Krásny deň vám prajem milí, moji čitatelia! :-) 

 

Leto ubehlo „rýchlosťou svetla“. Tešila som sa na letné horúčavy a sama nechápem ako to všetko zbehlo. No, ale treba si užívať čaro prítomného okamihu. A keďže je tu jeseň tak si ju naplno užívam! 

Na jeseni milujem hlavne jej charakteristickú farebnosť. Všade samé farby od výmyslu sveta. Príroda ja nádherná, famózná, excelentná :-)  Vo vzduchu cítiť chladnejší vánok. Všetky zvieratá, ale aj ľudia si užívajú posledné teplé lúče slnka. Deti "nešetria"svoje bicykle. Taktiež kolieskové korčule treba ešte dôkladné využiť. Ženy sa tešia hlavne na nákupy jesenných kúskov. V mestách si môžeme všimnúť krásne jesenné kolekcie a prvé jesenné nákupy sa môžu začať. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že je skoro tma a výrazne chladno  už začína okolo tej 17:00 hodiny. Človek nevie či si má so sebou ráno do práce zobrať letný, alebo už celý jesenný outfit. Keďže nebo mení náladu z hodiny na hodinu. 

 

Každopádne každý mesiac má svoje čaro. Jar, leto, jeseň aj zima. V každom sa skrýva sila pozitívnej ,alebo negatívnej nálady. Niekedy aj, keď je krásny, slnečný deň človek sa nedokáže usmiať. Zlá nálada a nepríjemné situácie ho k tomu „prinútia“. A naopak. Niekedy aj, keď je škaredo sa dokážeme aj napriek depresívnemu počasiu usmievať. To je čaro našej osobnosti a nášho života.

Už máte v šatníku nejaký famózny jesenný úlovok? Pochváľte sa aký? :-) 

Dnes sa pýtam či by si k šatám na obrázku uprednostnila A verzus B? 

Prajem vám ešte krásny deň, užite si ho! Je jedinečný a neopakovateľný :-) 

autor: Iwelline 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !