Krajšia jeseň so značkou MY77?

25.09.2014 13:17

Ach, tá naša krásna, slovenská jeseň. 

Ak idem v tomto období do prírody, milujem to tam. Všade navôkol  sú nádherné farby a pociťujem taký ešte teplý a zároveň  už zimný, čerstvý vzduch. Keď som bola malé dievčatko neustále som si púšťala šarkanov. Nikdy mi to nešlo, doteraz neviem v čom bola chyba. Vyrábala som si ich neustále sama, kúpeného šarkana som nechcela. Pre niektorých vyzeral „smiešne“, ale pre mňa nebol až tak dôležitý dôležitý  jeho výzor. V mojom prípade bola dôležitá moja snaha. Aj, keď nikdy neletel ako vo filmoch vždy som bola hrdá, že jedného vlastním a dokonca som si ho  vyrobila sama. :) 

Presne tak si myslím, že by to malo byť aj v živote. Niekedy je však žiaľ súdená len krása, bez ohľadu na to ako sa človek snaží. Niekedy človek nedostane ani šancu ukázať sa, lebo je súdený skôr ako vôbec priloží ruku k dielu. Škoda. 

Na jeseň sa stále veľmi teším. Móda sa mení, šatníky sa menia a my ženy môžeme nakupovať. Samozrejme ak nám to limit na karte umožní. Patrím medzi tie ženy, ktoré si radšej kúpia lacnejší jesenný kabátik, ale každý rok ho zmenia. Bojím sa investovať veľa peňazí, hlavne preto, lebo na druhý rok sa môže móda úplne zmeniť. Aj ,keď sa riadim heslom "nech si každý oblieka čo sa mu páči", nechcem veľmi vynikať. O to väčší dôvoď, že sa môžem tešiť na jeseň dvojnásobne. To nehovorím o nových topánkach. Ak ide o topánky tie už nekupujem také lacnejšie. Totižto mnohokrát sa mi stalo, že som si ich priveľmi zničila za krátky čas. A nejako som si prestala vážiť čínske obchody. Pamätám si časy, keď som tam vstúpila a predávajúci sa na mňa usmievali. Neustále som bojovala za nižšie ceny a v mnohých prípadoch sa mi to aj podarilo. Teraz je to iné. Ceny sú  vysoké, zľavy nikde a predávajúci bez úsmevu. Aspoň v mojom prípade. Neviem ako to chodí vo vašom meste. Vo veľkej obľube mám prezeranie módnych blogov. Obdivujem módne blogerky. Vždy som túžila vytvoriť si niečo také. Lenže je to náročné hlavne na čas a financie taktiež. Tak som ostala len pri ich prezeraní. :) 

Mnohé sa ma pýtate či sa dá niečo na stránke kúpiť. Tak teraz Vám ukážem nejaký tovar, možno sa niekomu zápači a možno nie. :)K obrázkam dávam aj link kde sa čo dá kúpiť. Predstavujem vám značku MY77. Nie je tak známa značka na SVK, čo je škoda. Nájdete naozaj krásne kúsky, ktoré sú síce drahšie, ale značka MY77 je známa vyššou cenou a kvalitou.

 

  nájdete tu: https://www.my77.sk/bundicky/kabat-my77-4141

nájdete tu: https://www.my77.sk/bundicky/balonovy-kabat-my77-4046

                                                                         nájdete tu:    https://www.my77.sk/damske-saty/damska-tunika-my77-4181                                                                                                            

nájdete tu: https://www.my77.sk/damska-suprava/damska-suprava-my77-4072

Foto: s povolením súhlasu MY77

autor: Iwelline 


 

Prajem vám krásnu jeseň a mnoho šarkanov. 

A príjemne nakupovanie jesennej, alebo možno už pomaly aj zimnej kolekcie. A ak niekde vo výklade zbadáte pekný, vytvorený outfit na figuríne, pochváľte daný obchodík, budú radi a určite budú hrdí na to, že si ich snahu niekto všimol.

Majte krásny a úspešný deň :-) 

Ktorý kúsok od značky MY77 by si si vybrala, ak by si dostala poukážku od priateľa / manžela? :-) Pozor, môžeš si vybrať len jednu vec :-) 

 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !