Spravodlivým medzníkom života je vek!

05.09.2014 17:17

"Vek je vraj len číslo ! " 

Asi každý z nás príde z času na čas do "stavu", kedy sa zamyslí nad svojím vekom. Myslím si, že vek je len číslo a je spravodlivé. Aj slávne modelky, alebo herci časom pochopia, že starostlivosť len o svoj výzor nie je všetko. Čas a vek sa nedá kúpiť, je to dokonalé a spravodlivé.

Ak už máte deti vidíte ako rýchlo rastú. Za peniaze sa dá kúpiť veľa vecí, ale nikdy si nekúpite váš vek. Nedá sa oklamať, nedá sa zrýchliť, ani spomaliť, ide presne ako má. Nakoniec po dlhom premýšľaní prídete k záveru, že "vek je len číslo". A je na vás či sa ním dáte ovplyvniť, alebo nie.

Pohľady do neznáma, zamýšľanie sa nad rokom narodenia...myslím si, že z času na čas každá z nás pochopí, že to tak jednoducho má byť. Že život a vek, ktorý má každý človek stanovený spravodlivo je naozaj spravodlivý. Nechcem si predstaviť ak by sa dal vek kúpiť. Myslím si, že skôr by sa využívali  na jeho kúpu tie nižšie čísla. Myslím si, že niektoré ženy by obetovali aj posledné centy za takýto darček. Sláviť 40 a mať 30 :-) To by boli  asi dlhé rady do takého obchodu :-) 

Ďakujem za spravodlivosť života v tomto smere.

Poradím vám tajomstvo života a vášho veku. Majte sa radi, nehnevajte sa na ľudí príliš dlho, odpúšťajte, zabúdajte, doprajte si niekedy kalorickú bombu a nezamýšľajte sa nad niečím, čo sa zmeniť  jednoducho nedá. Máš narodeniny. Tvoje vek sa vyšplhal na číslo 30. Tvoje najlepšie kamarátky pre Teba pripravila party, ale TY nevieš kde pôjdete. Aké šaty si vezmeš? :-) 

 

autor: Iwelline

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !