V živote miluj, tancuj, odpúšťaj a modli sa!

03.09.2014 11:35

 

Prajem vám krásnu stredu, milí moji čitatelia!

Poznáte ten pocit, keď ste boli sklamaní? Sklamanie z lásky, z priateľstva, zo závisti, životných ťažkých ciest, z blízkych. Myslím, že tento pocit zažije každý človek minimálne raz za život. Niekedy také sklamanie bolí. Veľmi bolí! Dokáže nás zraziť na kolená, kedy už nevládzeme vstať. Nevládzeme sa usmiať. Sú dni, kedy nám býva jedno či nám ladia topánky s náušničkami. Dni, kedy ani to najobľúbenejšie jedlo nám nedokáže vyčariť úsmev  a chuť. 

 

Sklamanie zo života bolí, ale posilňuje. Posilňuje každého jedného z nás, posilňuje našu osobnosť. Ak nás aj život zrazí na kolená časom zistíme, že je to možno nejaká tá facka od života. Nejaký výkričník, ktorý nám musí ukázať už sám život.  Ak na situáciu pozrieme po určitej dobe cítime sa silní. Naozaj silní. 

Preto v živote miluj, tancuj a odpusť. "Zlo plodí zlo", ak neodpustíš  zlo v Tebe, bude Ťa ničiť. Nikdy sa na nikoho nehnevaj viac ako dva dni. Nie nadarmo sa vraví, že Božie mlyny melú pomaly, ale isto. Ak Ti niekto ublížil odpusť mu!

Môj obľúbený citát znie: „Ak Ťa život zrazí na kolená, je to tá najkrajšia poloha na modlitbu. Úžasné! Však? 

Modli sa aj za problémy, pretože tie sú v živote tiež veľmi dôležité. Ak by neboli problémy, životné prekážky neboli by sme tam kde sme teraz. Nevážili by sme si úprimný úsmev, šťastie, že máme niekoho nablízku v ťažkých životných chvíľach. 

 

Váž si  aj bolesť srdca a  bolestivé slzy priamo z tvojej duše. 

Raz pochopíš, že po každom preplakanom dni sa Ti vráti tisíc úsmevných dní.

Vyber si dnes outfit, ktorý sa Ti viac páči. A hlavne ani dnes nezabúdaj hľadať niečo pozitívne :-) Máte na to 24 hodín :-)

autor: Iwelline 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !