Vyrovnaná sama so sebou!

07.09.2014 20:20

 

Zrkadlo našej duše! 

Zrkadlo nie je obraz len nášho výzoru, ale aj nášho vnútra. Neprezrádza nám len to či máme dokonalý rúž na perách, ale aj akí sme. Keď sa doň pozrieme s nečistým svedomím, prezrádí nám naše vnútro a pripomenie nám naše prešľapy.Dokáže nám zobraziť v našom vnútri všetky naše chyby. Chyby v našom zlyhaní. Aj preto je dôležité zrkadlo, dokonca aj preto sú dôležité životné chyby. Učia nás a každý deň nás zdokonaľujú. 

V zrkadle vidíme hlavne naše oči. Oči nám pripomínajú naše menšie či väčšie zlyhania. Ale ako sa povie: „ Kto je bez viny, nech hodí kameňom."

Ľudia majú rôzne oči. Radostné, smutné, uplakané, veselé, škodoradostné.Zamysleli ste sa nad tým niekedy? :-) Koľko oči máte vy?

Ženy, keď sa pozrú do zrkadla vidia len nedokonalosti. Malé prsia, vyrážky, tučné boky, veľký zadok. Je zaujímavé, že ak pozerájú na druhú ženu dokážu nájsť toľko dokonalostí. Závistlivé pohľady, ktoré dokážu nájsť dokonalosti hlavne na iných. Skúste takúto energiu využiť radšej pohľadom do  vášho zrkadla. 

Každá jedna z nás má niečo na sebe dokonalé. Neexistuje žiadna žena, ktorá by nebola aspoň na jednu časť svojho tela, alebo vlastnosť svojej duše hrdá . Ak sa taká žena naozaj nájde, je to preto, lebo nič pozitívne  sama nechce nájsť. Ak sa budete mať rada, tak aj svet vás bude mať rád takých akí ste. Ak je vyrovnané  naše vnútro, všetko ide ľahšie. Je krajší dokonca aj ten pohľad do zrkadla.

Dnes si len vyber šaty, ktoré sa ti naozaj páčia :-) V ktorých by si bola  podľa TEBA a "tvojho zrkadla" dokonalá :-) 

 

 

autor: Iwelline 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !