Výhercovia súťaží:

Ďalším výhercom sa stáva (11.11.2016)  Gabriela Findurová.Poprosíme zanechajte nám 
adresu. 
Výhercom aktivity na Fb stránke sa stáva( 2.8.2016)Peter Majer. Poprosíme napíšte nám správu,alebo email. Ďakujeme. 
 
Ďalším výhercom  aktivity sa stáva (31.5.2016) Radka Nilovská. Srdečne blahoželáme. Poporosíme napíšte nám adresu do správy.Ďakujeme :-) A súťaž stále pokračuje. 
 
 
Výhercom zdieľačky z (10.4.2016) sa stáva Barbora Kimmová. Barborka, prosím ozvite sa nám na email, alebo napíšte správu na našej FB stránke. Ďakujeme a srdečne blahoželáme. Pre ostatných sa už pripravuje ďalšia súťaž :-) 
 
Dnešným výhercom ( 31.3.2016) sa stáááááva Sára Šmeková. :-) Súťaž stále pokračuje. Sára, poprosíme Vašu adresu do správy, alebo na  náš email. Srdečne blahoželáme. Ostatní nezúfajte, súťaž stále pokračuje. 
 
Ďalším výhercom sa stáva Petra Pojdáková. Blahoželáme. A stále v súťaži pokračujeme. Peťka, pošlite nám správu, alebo email. ĎAKUJEME:) A ostatní nezúfajte, súťaž (aktivita fanúšika) stále pokračuje. 
 
Výhercom aktivity sa stáva (31.1.2016)  Katarína Makúchová . Srdečne blahoželáme! Prosím napíšte nám e-mail, alebo správu na FB. Ostatní nezúfajte, táto súťaž stále pokračuje :-) 
 
Tentokrát sa výhercom aktivity ( 4.1. 2016)  stáva pani Mária Kolenova. Poprosíme adresu kde darčeky (prekvapenie) zašleme. Ostatní nezúfajte, súťaž stále pokračuje. Pripravuje sa aj nová zdieľačka :-) Sledujte blog aj fb stránku. A pamätajte, že ak ste zdraví, ostatné výhry sú maličkosti! :-) 
 
Výhercom zdieľačky z dňa (5.12. 2015) sa stáva.... bola vyžrebovaná Veronika Korfantová :-) Opäť srdečne blahoželáme, napíšte nám adresu e-mailom, alebo nám zanechajte na FB správu :-) Ďakujeme :-) 
 
Výhercom aktivity sa stáva (2.11.2015) slečna/ pani Valeria Ujheliova. Srdečna blaoželáme. Pošlite nám vek a adresu na email,aleb ozanechajte správu :-) A ostatní nezúfajte, súťaž stále pokračuje:-) 
 
Výhercom zdieľačky o krásne  žlté šaty sa stáva Barbora Galíková. Blahoželáme! :-) Oznámenie prebehlo trošku oneskore, ale mali sme komplikované obdobie. Barborka je už informovaná. Ak by sa náhodou niekde správa od nás stratila ešte raz nám napíšte :-) Majte krásnu nedeľu :-) 
 
Výhercom aktivity sa stáva( 13.08.2015) Mirka Menesiová. Blahoželáme Mirka! :-) A pokračujeme ďalej :-) Poprosím adresu do správy, taktiež vek, aby som trafila vhodný darček primeraný veku. ĎAKUJEM :-) A ostatní nezúfajte, súťaž stále pokračuje. 
 
 
 
Výhercom zdieľačky z dňa (24.5.2015) sa stáva p. Zuzana Hrivová. Veľmi sa ospravedlňujem za omeškanie vyhlásenia výhercov, ale mám nové zamestnanie, tak som taká pomalšia. Snáď mi odpusite. Pripravuje sa pre vás ďalšia súťaž. Prajem vám krásny večer. Súťaž aktivita fanúšika stále pretrváva :-) 
 
 
Výhercom aktivity sa stáva pani/ slečna "Diana Mamka Kremnická". Srdečne Vám blahoželám Dianka:-) Pošlite mi prosím adresu do správy na FB, alebo napíšte e-mail:-) Ostatní nezúfajte- pokračujeme ďalej :-) 
 
 
Výhercom zdieľačky krásnych  šiat sa stáva ( 15. 03.2015) p.Jaroslav Molnár. Blahoželáme vám!!! Veríme, že potešíte manželku/ priateľku.A ostatní nezúfajte, pripravujú sa ďalšie súťaže. Súťaž o aktivitu naj fanúšika stále pokračuje! :-) Krásny deň  vám želáme :-) Užite si ho  
 
Výhercom aktivity sa stáva  Krpatá Kikuš ( 8.03.2015). Blahoželáme!!!!! Poprosíme adresu do správy na FB, alebo na e-mail. Tento týždeň, keďže dnes je ten krásny  deň MDŽ bude ešte jedna súťaž. Rozhodla som sa tak, lebo ste úžasné! :-) <3 Bude to len nejaká "rýchla" súťaž. Sledujte blog aj naďalej, taktiež FB :-) A samozrejme v aktivite opäť pokračujeme! :-) 
 
Výhercom aktivity sa stáva (  9.02.2015) Zuzana Žužu Neuwirthová :-) Blahoželáme! :-) Poprosíme poslať adresu do správy,alebo na email. Ďakujeme :-) 
 
 
 
 
Výhercom krásnych šiat (zo zdieľačky) sa stávaaaa. Tramtararáááááá  bola vyžrebovaná- slečna/ pani Miroslava Kašpereková. Blahoželáme a pokračujeme v súťažiach aj naďalej !!:-) 
Krásny deň všetkým :-) 
 
 
Ďalším výhercom sa stáva slečna/ pani Ester Hvozdíková (26. 1.2015). Srdečne blahoželáme. A ostatní nezúfajte, nekončíme..stále pokračujeme :-) Poprosím zaslať adresu na e-mail, alebo do správy na FB :-) 
 
Krásny pondelok priatelia! :-) A pokračujeme. Možno ešte tento týždeň sa bude odosielať ďalšia výhra :-) 
 
 
 
Výhercom aktivity sa stáva p. Monika Bednárová Cebrová (12.01.2015).  Srdečne blahoželáme!!! 
Pani Monika napíšte nám adresu na email, alebo do správy na našom FB. A ostatní nezúfajte. Súťaž nekončí, súťaži sa ďalej. Prajem vám krásny deň a nech ste zdraví. To je najkrajšia výhra v živote :-) 
 
 
 
Výhercom aktivity sa stáva: /14.12.2014/- Janka Málková-Moravková.Podľa komentovania výhra poputuje do ČR :-) Záznamy ukázali, že p.Janka nám preukázala takú aktivitu akú sme tu ešte nemali :-) Ďakujeme a doprajeme. V súťaži milí priatelia pokračujeme samozrejme ďalej :-) Výhercov každej súťaže nájdete tu (viď nižšie). Na facebooku sa to rýchlo stratí.
Prajeme vám krásne dni:-) <3
 
 
(22.11.2014 - zdieľačka) Bolo vás naozaj veľa, veľmi nás teší váš záujem.
Výhercom zdieľačky sa stáva tramtararááááá p. Miro Petrík. Blahoželáme, boli ste vygenerovaný! Dúfam, že potešíte nejakého člena Vašej rodiny.
Ostatní nezúfajte. Pripravuje sa ďalšia zdieľačka :-) 
Pán Petrík píšeme Vám správu cez náš súkromný profil, dohodneme sa na detailoch :-) 
Prajeme všetkým krásny večer :-) A žiadne hádky, lebo súťaže sa zrušia. Ďakujeme. My chceme niekoho potešiť...a nie vyvolať neprajnosť a závisť. 
 
Pekný večer všetkým.
Držíme vám palce! :-) 
A opäť nezabúdajte, že láska a zdravie je v živote na prvom mieste :-) 
 
 
Tu sa budú dopisovať mená, ktoré  už niečo za účať aktivity a zdieľačiek vyhrali. Bohužial na všetky mená si už nespomeniem. Takže aspoň tie, ktoré si pamätám :-) Celé adresy samozrejme v rámci ochrany súkromia nezverejníme verejne. 
 
Predošlí výhercovia:
Miroslava Otrubová - aktivita 
Gabriela Paúlová- aktivita 
Lenka Hricová ( Česká republika) - zdieľačka)  
Sima Pancúreková - aktivita 
Janka Macéková Krejčiová - aktivita 
Lenka Baumanová - aktivita 
Jaroslava Irlbeková . aktivita 
Alena Záchenská - aktivita 
Helenka Gazdikova -aktivita 
Marianna Panáková Oriešková - aktivita 
Dominika Šulánová - aktivita 
Peťka Čudko Bakášová - aktivita 
Soňa Franeková- aktivita 
Martina Sokolová- aktivita 
Linda Kolková - zdieľačka 
Dominika Vanečková - zdieľačka 
Natália Galíková - zdieľačka 
Soňa Franeková- zdieľačka 
Peter Lapšanský - zdieľačka
Zuzana Vitková -zdieľačka 
Barbora Šimková- zdieľačka
Alena Neupaverová- zdieľačka
Michal Kandra - aktivita
Roman Rychnavský- zdieľačka
Jana Družbacká- aktivita 
Martina Tina Šinková- aktivita 
  
 
 

Kontakt

V prípade otázok, spolupráce, alebo len tak mi napíšte na: kontakt@svetmodernejzeny.sk

 

 

Vyhrala som krásne 5 miesto a nominovaných z tejto kategórie bolo až 116 blogov. Veľké ĎAKUJEM !